• Teadusteatrite festival
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Maalilaagri töö

III teadusteatrite festival

11.-12. november toimub Viljandi Gümnaasiumis juba III teadusteatrite festival.

Vaata festivali treilerit, autorid Anne Marie Vaabel, Carmen Karma ja Kunnar Bergmann.

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.