• Meie suur auditoorium
  • Noorte segarühm läheb tantsupeole
  • Neidude liikumisrühm osaleb tantsupeol.
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu. Noorte segakoor osaleb laulupeol.

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.

Õppeaasta alguse info

Viljandi Gümnaasiumi õppeaasta avaaktus toimub 1. septembril kell 11:30.
Õpilased kogunevad klassiruumidesse 11:15. Vaata enda klassiruumi numbrit!  N - Nova maja ehk uus maja ja H - Honesta ehk vana maja. Aktusele tuleb rühm korraga.

I aasta õpilased ja rühmajuhendajad istuvad sööklapoolsel astmestikul  ja sealt jätkuvatel  valgetel toolidel.
II aasta õpilased ja rühmajuhendajad istuvad keskmisel astmestikul pinkidel ja vaipadel ja astmestiku ees valgetel toolidel
III aasta õpilased ja rühmajuhendajad istuvad söökla alal pruunidel toolidel
Aineõpetajad - pruunide toolide esimestes ridades.

Aktusele järgneb rühmajuhendaja infotund,
Pärast rühmajuhendaja tundi koguneme kooli ees ja liigume lauluväljakule.
Kõige ees kooli lipp. KOOLIMÜTSID pähe!

Kell 13.00 algab Koolirahu tseremoonia lauluväljakul.
Pärast tseremooniat esinevad Getter Jaani ja ans. Ukerdajad

Telkides pakuvad tegevust:
Huvikool, Kunstikool, Muusikakool,Spordikool, Punane Rist, Noortekeskus, Tervisetuba, Taibukate Teaduskool, Täiskasvanute gümnaasium, Rahva Raamat müüb koolitarbeid.

2014/2015 õppeaasta töövihikute raha palume arvestada järgmiselt:
I aasta õpilased 13,30.-
II aasta õpilased 17,00.-
III aasta õpilased 4,56.-

Info uutele õpilastele

Hea põhikooli lõpetanu. Kui Sa oled avastanud Viljandi Gümnaasiumi enda jaoks alles nüüd, siis kontakteeru kindlasti  kooli õppealajuhatajaga - Ingrid Kärmas, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 58 55 99 94 või kooli kantseleis telefonil 43 60 300.

Juba kooli vastuvõetud õpilastel tuleb saata kooli haridustehnoloogi meilile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. elektrooniline pilt õpilaspileti-uksekaardi jaoks. Faili nimeks tuleb panna oma isikukood. Palun lisage e-kirja teema reale sõna foto.  Kõige lihtsam on saada pilt portaali eesti.ee kaudu. Vaata juhendit, kuidas pilti sellest portaalist saada. Pildi saatmise tähtaeg on 4. september 2014.

Tunniplaan on nähtav e-päevikus ehk Stuudiumis.