• Teadusteatrite festival
  • Maalilaagri töö

Eesti Vabariigi 99. aastapäeva tähistamine Viljandis

23. veebruar

Kell 19.00 Kontsertaktus ja Viljandi aastapreemiate üleandmine pärimusmuusika aidas

Kontsertaktuse otseülekanne sakala.postimees.ee alates 18.30

Kontsertaktuse korraldab Viljandi Gümnaasium.

24. veebruar

10.30 Lillede asetamine langenute haudadele ja mälestusmärkidele (vt kaarti https://goo.gl/KFUBmi)

11.00 Tänujumalateenistus Pauluse kirikus

11.00 – 13.00 J. Kangilaski maali «Eesti iseseisvuse kuulutamine Viljandis 24.02.1918» väljapanek raekojas

12.15 Iseseisvusmanifesti ettelugemine kohtumaja trepilt

13.00 Pärgade asetamine Johan Laidoneri ratsamonumendile

13.15 Rivistus ja sõnavõtud lauluväljakul

13.30 Jõustruktuuride väljanäitus, pidupäeva supp ja tegevused kogu perele lauluväljakul

*alates Pauluse kirikust liigutakse ühiselt rongkäigus.

Allikas: https://www.viljandi.ee/

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.