• Teadusteatrite festival
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Maalilaagri töö

Majandusolümpiaadi lõppvooru tulemus

2. aprillil toimus majandusolümpiaadi lõppvoor, meie kooli õpilane Jörgen Jürine saavutas 12. koha (juhendaja Külli Hiiemäe-Metsar). Kokku osales lõppvoorus 32 õpilast.

Registreerimine sisseastumiseksamile

Hea põhikooli lõpetaja! Registreerimine gümnaasiumi sisseastumiseksamile on alanud ja kestab kuni 20. aprillini 2015.

Registreeri Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksamile SIIN.

Sisseastumiseksam toimub 25. aprillil kell 10.00 - 12.00, Viljandi Gümnaasiumis, Hariduse 2.

Vaata täpsemat infot menüüst Sisseastujale

Aprill on kunstikuu!

Aprill on Viljandi Gümnaasiumis kunstikuu!

Kuulutame välja fotokonkursi teemal "Gümnaasium muutis mu elu!"

Kas see tähendab, et loodusfotot ei või saata? Miks mitte! Hiljuti selgus küsitlusest, et nii mõnigi õpilane sattus teisele poole Viljandi järve esimest korda Viljandi Gümnaasiumi talispordipäeval. Sellise loo juurde sobib hästi pilt Viljandi järvest (ja miks mitte pardiperest esiplaanil).
Saada aprillikuu jooksul foto meiliaadressile  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  koos looga, kuidas kokkupuude Viljandi Gümnaasiumiga on sinu elu mõjutanud. Konkursil on oodatud osalema ka lapsevanemad!
Parimatest fotodest pannakse kokku kalender.

Omaloomingu konkurss

Õpilased, kellel on kodus kogunenud joonistusi, maale, arvutigraafikat või muud taolist, on oodatud osalema kooli omaloomingu näitusel. Too oma tööd enne või vahetult pärast arvestuste nädalat Honesta maja õpetajate tuppa. Töödele lisa oma nimi ja igaks juhuks ka märkus, et soovid osaleda konkursil.

Vabariiklike aineolümpiaadide lõppvoorud

Käimas on vabariiklike aineolümpiaadide lõppvoorud

11.-12. aprillil toimub Tartus füüsikaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud gümnaasiumiastmes kokku 64 õpilast, sealhulgas Martin Ruut Viljandi Gümnaasiumist (juhendaja Vahur Pohlasalu)

25. aprillil toimub Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumis kunstiolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud gümnaasiumiastmes 29 õpilast, sealhulgas Kerly Ritval ja Annemai Mutso Viljandi Gümnaasiumist (juhendaja Ene Runing).

25.-26. aprillil toimub Tartus lingvistikaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud 42 õpilast, sealhulgas Keily Tammaru Viljandi Gümnaasiumist.

8.-9. mail toimub  Tartu Ülikoolis geograafiaolümpiaadi lõppvoor. Lõppvooru on kutsutud 36 õpilast, sealhulgas Birgit Murumägi Viljandi Gümnaasiumist (juhendaja õp Hilje Nurmsalu).