• Teadusteatrite festival
  • Viljandi Gümnaasiumi II öölaulupidu
  • Maalilaagri töö

Geomeetriakonkursi tulemused

Ülekoolilisel geomeetriakonkursil said maksimumpunktid (40 punkti)

Helen Alev
Juhan Tammemäe
Ulrika Laur
Karin Niinemets
Kristofer Kõss
Janne Jegorkina
Liis Rull
Mia Maks
Sten Tuvi
Brigita Roslender
Anett Pettaig
Stina Statsenko
Parim kitsa matemaatika õppija oli Elsa Vanker, kes sai 37 punkti.

Head tulemused baleriinidelt

Gümnaasiumi baleriinidel läks Poolas Intershow rahvusvahelisel konkursil väga hästi. Lisbet Neering võitis solistide arvestuses 1. koha ja gümnaasiumi rühm - Katrin Raigla, Lisbet Neering ja Birgitta Mölder 3.koha kaasaegse koreograafia arvestuses.

Info e-päeviku ehk Stuudiumi kasutajakonto loomiseks

Kuidas saab õpilane või lapsevanem e-päeviku kasutajaks?

E-päeviku kasutamiseks ei ole soovitav kasutada Internet Explorerit.

Lapsevanemale:

Minge lehele "Lapsevanema konto taotlemine". Täitke ära nõutud väljad ning kooli administraator kinnitab Teie taotluse. Probleemi korral võtke ühendust kooli administraatoriga.

Õpilasele:

Vali "Saada ligipääsuandmed", kirjuta oma ees ja perekonnanimi. Sinu e-posti aadressile saadetakse link, kus saad valida endale parooli.  Kui sinu kontoga meiliaadressi seotud ei ole või tekib probleem, klõpsa lingil  "võta ühendust kooli administraatoriga" ja saada oma probleemi kirjeldus.

Mitu kontot:

Kui õpilane õpib mõnes üldhariduskoolis ja Viljandi Muusikakoolis, siis saab ta kontod ühendada. Samuti saab lapsevanem, kelle lapsed õpivad erinevates koolides oma kontod ühendada. Pärast sisenemist Profiil -> Vaata/muuda  ja lisa seoseid.