Registreerimine kooli sisseastumiseks

Hea põhikooli lõpetaja!

Registreerimine Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksamile on lõppenud. 

Info vajadusel õppealajuhatajalt Ingrid Kärmaselt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 58 55 99 94, 43 60 302

 

Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksam toimub 26. aprillil kell 10.00 Viljandi Gümnaasiumis, Hariduse 2.

Palume kohal olla 9.45, kaasa isikuttõendav dokument, vahetusjalatsid.

 

Sisseastumiseksami tulemused avaldatakse kooli kodulehel hiljemalt 09.05.2014.

Sisseastumiseksami tulemuste põhjal koostatakse sisseastujate pingerida. Vastavalt eksamitulemustele jagunevad sisseastujad järgmiselt:

-eksamitulemuse põhjal VG õpilaseks vastuvõetud;

-lisaks eksamile vestlusele kutsutud.

  • Sisseastumisvestlusele tuleb end registreerida kooli koduleheküljel alates 26.05.2014. Vestlused toimuvad 18.06.2014 – 19.06.2014.
  •  

Pilte meie uuest õppehoonest vaata siit.

Täiendav info lingilt Sisseastumine.


 

Tantsukontsert

Teisipäeval, 29. aprillil kell 18.00 esinevad Sakala keskuses ühisel kontserdil  Viljandi Jakobsoni Kooli ja  

Viljandi Gümnaasiumi tantsijad ning Viljandi õpetajate segarühm. Tantsijaid juhendavad Ave Alvre ja Kertu Alvre.

 

Tähistame üheskoos rahvusvahelist tantsupäeva!

Koolipere ja sõprade talgupäev

 

Talgud toimuvad 03. mai 2014 kell 10-16

Registreeri talgutele siin!

 

 

Talgute eesmärk ja hüvang:

Möödunud talvel käivitus Viljandi Gümnaasiumi Õpilasesinduse algatusel plastiktaara kogumine koolis, mille eesmärgiks on, et maksumärgiga plastpudel leiaks tee taaskasutusse. Pudelid kogutakse kokku ja viiakse õpilasesinduse poolt kogumispunktidesse. Jaanuaris korraldasime ülekoolilise küsitluse teemal: "Mida taararahaga teha?" ja enamuses domineeris vastus, et tuleks panustada lastesse. Sealt sündis mõte, et Viljandi linna suurim lastepark, Uue ja Meeme tänava vahel, on vajunud unustustehõlma ning vajaks värskendust. Lapsed, kes pargis mängimas käivad, on tulevikus potentsiaalsed Viljandi Gümnaasiumi õpilased. Sellepärast on sobilik, et just meie kooli noored taolise aktsiooni algatavad ja sõbrad (nt õpetajad, vanemad, linnakodanikud jne) abikäe ulatavad. Talgute eesmärkideks on: 1) ühendada Viljandi Gümnaasiumi koolipere ja Viljandi linna kogukonda; 2) muuta osa avalikust linnaruumist meeldivamaks ajaveetmise kohaks; 3) juhtida ühiskonna tähelepanu sellele, kui väheste vahenditega on võimalik ümbritsevat keskkonda paremaks muuta; 4) veeta üks tore laupäev kõik koos vabatahtlikku tööd tehes! 

Talgutööd:

1. Ohtlike puude langetamisjärgne tükeldamine, äravedu, koristus 2. Puust atraktsioonide süvaimmutamine 3. Atraktsioonide, laternapostide, pinkide ja kivist skulptuuride puhastamine 4. Pinkide, prügikastide, laternapostide ja metallist atraktsiooni üle värvimine.