Geograafiaolümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Piirkondlik geograafiaolümpiaad toimus 9.detsembril 2017 ja meie koolist osales 14 õpilast. Tublimad tegijad olid järgmised õpilased:
1. Saskia Ježov
2. Raul Tambre
3. Jakob Univer

4. Markus Kikkatalo
5. Äli Agnes Järve
6. Tormi Ariva

Maakonna koolidevahelised korvpalli võistlused

5. detsembril toimusid Abja gümnaasiumis maakonna koolidevahelised korvpalli võistlused 10.-12. klasside tüdrukutele. Meie kooli võistkond saavutas Abja gümnaasiumi järel tubli II koha. III koht kuulus Suure- Jaani gümnaasiumile.

Meie võistkonnas mängisid: Anete Aas, Marye Kändma, Kaja Rusi, Helin Toom, Johanna Mõtsar, Jennifer Sikk, Triin Orgusaar, Merili Jõeste ja Mari- Ann Kütt.

Viljandimaa koolidevaheline korvpalliturniir

12. detsembril toimus  Abja Gümnaasiumi võimlas 6 võistkonna osavõtul Viljandimaa koolidevaheline korvpalliturniir 10. - 12. kl noormeestele.  Meie kooli võistkond saavutas finaalis väga magusa 1 punktilise võidu Viljandi Kutseõppekeskuse üle ja tuli maakonna meistriks.Võidukas meeskonnas mängisid: Markus Kikkatalo, Kaur Lepa, Martin Tukk, Robin Ilus, Richard Särk, Martin Karv, Sander Plümberg, Steven Roosimaa.

Eesti Koolispordi Liidu võrkpalliturniir

9. novembril osales Viljandi gümnaasiumi meeskond Eesti Koolispordi Liidu 10. -12. kl noormeeste võrkpalliturniiril ja saavutas väga tubli II koha. Seitsme võistkonna konkurentsis jäädi alla vaid Põltsamaa gümnaasiumile. Edukas võistkonnas mängisid: Marko Madisson, Meelis Kobin, Rudolf Joel Udras, Sten – Martin Seeder, Rasmus Erik Viitas, Siim Kuusk, Robin Metste.

Koidulauliku valgel

Teisipäeval, 28. novembril toimus Viljandi Linnaraamatukogus XXI etlusvõistluse "Koidulauliku valgel" maakonnavoor. Õpilased pidid lugema Lydia Koidula ja Paul-Eerik Rummo luulet.
Vanemas vanuseastmes võitis I koha Veronika Sadkevitš, II koha sai Katrina Merily Reimand.
Veronika Sadkevitš esindab Viljandi maakonda ka 12. detsembril Pärnus toimuval lõppvõistlusel.

B. Alverile pühendatud 25. luulepäevad "Tähetund 2017"

24.-25. novembril toimusid Jõgeval B. Alveri 111. sünniaastapäevale pühendatud 25. luulepäevad "Tähetund 2017". Meie kooli trupp sai eripreemia esituse südamlikkuse eest ning parima naisnäitleja tiitli sai Kristin Prits. Palju õnne!