Viljandi Gümnaasium

General information

Contact

Filter

All Management Employees Teachers Õpilasesindus Rühmajuhendajad Hoolekogu Tallinna õpperühma õpetajad Andmekaitsespetsialist Järelvalve Korruptsiooniennetus

Job position
 
Management (6)

Juhan-Mart Salumäe

Director
4360301 58559955
juhanmart.salumae@vilgym.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Ingrid Kärmas

Õppealajuhataja
4360302 58559994
ingrid.karmas@vilgym.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Ave Alvre

Huvitegevuse koordinaator
+372 4360309
ave.alvre@vilgym.edu.ee


Ene Nobel

Projekti ja avalike suhete juht
+372 4360309
ene.nobel@vilgym.edu.ee


Marika Anissimov

Haridustehnoloog
+372 4360307
marika.anissimov@vilgym.edu.ee


Igor Anissimov

IT administraator
+372 4360307
igor.anissimov@vilgym.edu.ee

Employees (11)

Kristi Lepik

Sekretär-juhiabi
+372 4360300
kristi.lepik@vilgym.edu.ee


Monika Austrin

Õppekorralduse spetsialist
+372 4360303
monika.austrin@vilgym.edu.ee


Epp Jõhve

Raamatukogu juhataja
+372 4360308
epp.johve@vilgym.edu.ee


Raili Toikka-Tamm

Õppenõustaja-karjäärikoordinaator
+372 4360310
+37258601102
raili.toikkatamm@vilgym.edu.ee


Liivi Ilves

Learning Advisor
+372 4360310
+37258559223
liivi.ilves@vilgym.edu.ee


Epp Buht

Laborant
epp.buht@vilgym.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Reet Küttis

Administraator
+372 4360313
reet.kyttis@vilgym.edu.ee


Reet Saar

Administraator
+372 4360313


Kadi Mitt

Tervishoiutöötaja
+372 4360312
kadi.mitt@vilgym.edu.ee


Eneli Rimpel

Õpilasesinduse mentor
eneli.rimpel@vilgym.edu.ee


Kauri Kaljuste

Laborant
kauri.kaljuste@vilgym.edu.ee

Teachers (55)

Ave Abroi

Inglise keel
ave.abroi@vilgym.edu.ee


Hiie Allvee

Saksa keel
hiie.allvee@vilgym.edu.ee


Ave Alvre

Tantsuõpetus
ave.alvre@vilgym.edu.ee


Kertu Alvre

Tantsuõpetus
kertu.alvre@vilgym.edu.ee


Marika Anissimov

Mathematics
Programmeerimine
marika.anissimov@vilgym.edu.ee


Igor Anissimov

Füüsika
igor.anissimov@vilgym.edu.ee


Valentina Barabanova

Vene keel
valentina.barabanova@vilgym.edu.ee


Jelena Bronskaja

Vene keel
jelena.bronskaja@vilgym.edu.ee


Malle Eglit

Mathematics
malle.eglit@vilgym.edu.ee


Külli Hiiemäe-Metsar

Majandusõpetus
kylli.hiiemaemetsar@vilgym.edu.ee


Vilma Härmik

Emakeel ja kirjandus
vilma.harmik@vilgym.edu.ee


Liivi Ilves

Viipekeel
liivi.ilves@vilgym.edu.ee


Kätlin Ingi

Mathematics
katlin.ingi@vilgym.edu.ee


Jane Ivanova

Dessert
Inimeseõpetus
jane.ivanova@vilgym.edu.ee


Sigrid Janke

Prantsuse keel
Saksa keel
sigrid.janke@vilgym.edu.ee


Aari Juhanson

Inglise keel
aari.juhanson@vilgym.edu.ee


Epp Jõhve

Kunstiõpetus
epp.johve@vilgym.edu.ee


Ain Jürisson

Kehaline kasvatus
ain.jyrisson@vilgym.edu.ee


Kristiina Jürisson

Kehaline kasvatus
kristiina.jyrisson@vilgym.edu.ee


Anne-Mai Kaljuste

Füüsika
Mathematics
annemai.kaljuste@vilgym.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Kaarel Kallas

Kehaline kasvatus
kaarel.kallas@vilgym.edu.ee


Teet Kaur

Tekstiõpetus
Muusikaõpetus
teet.kaur@vilgym.edu.ee


Aili Kiin

Uurimistööde juhendaja
aili.kiin@vilgym.edu.ee


Pille Kährik

Muusikaõpetus
pille.kahrik@vilgym.edu.ee


Kirsti Käiväräinen

Soome keel
kirsti.kaivarainen@vilgym.edu.ee


Aare Külama

Muusikaõpetus
aare.kylama@vilgym.edu.ee


Gerly Lehtmets

Inglise keel
gerly.lehtmets@vilgym.edu.ee


Kristy Leinus

Inglise keel
Ladina keel, usundiõpetus
kristy.leinus@vilgym.edu.ee


Airi Luhaäär

Füüsika
airi.luhaaar@vilgym.edu.ee


Paavo Matsin

Kirjandus
paavo.matsin@vilgym.edu.ee


Kätlin Mirka

History
katlin.mirka@vilgym.edu.ee


Piret Must

Bioloogia
piret.must@vilgym.edu.ee


Eda Mänd

Inglise keel
eda.mand@vilgym.edu.ee


Monika Mändmaa

Kunstiõpetus
Uurimistööde alused
monika.mandmaa@vilgym.edu.ee


Margit Nuija

Mathematics
margit.nuija@vilgym.edu.ee


Kairi Ong

Õpilasfirmade juhendaja
kairi.ong@vilgym.edu.ee


Vahur Pohlasalu

Füüsika
vahur.pohlasalu@vilgym.edu.ee


Berit Puidet

Emakeel ja kirjandus
berit.puidet@vilgym.edu.ee


Tiia Pukk

Inglise keel
tiia.pukk@vilgym.edu.ee


Marja-Liisa Raudne

Emakeel ja kirjandus, filosoofia
marjaliisa.raudne@vilgym.edu.ee


Katrin Reinup

Kehaline kasvatus
katrin.reinup@vilgym.edu.ee


Henri Roht

Muusikaõpetus
henri.roht@vilgym.edu.ee


Erika Rummel

Emakeel ja kirjandus
erika.rummel@vilgym.edu.ee


Ene Runing

Kunstiõpetus
ene.runing@vilgym.edu.ee


Toomas Rähn

Mathematics
toomas.rahn@vilgym.edu.ee


Juhan-Mart Salumäe

Ühiskonnaõpetus
juhanmart.salumae@vilgym.edu.ee


Silvia Soro

Kooliteater ja draamaõpetus
silvia.soro@vilgym.edu.ee


Merle Sukk

Mathematics
merle.sukk@vilgym.edu.ee


Karmen Tiit

Bioloogia
karmen.tiit@vilgym.edu.ee


Raili Toikka-Tamm

Psühholoogia
raili.toikkatamm@vilgym.edu.ee


Marie Johanna Univer

Geograafia
mariejohanna.univer@vilgym.edu.ee


Liivi Vislapuu

History
liivi.vislapuu@vilgym.edu.ee


Ave Vitsut

Keemia
ave.vitsut@vilgym.edu.ee


Ulvi Võsa

Emakeel ja kirjandus
ulvi.vosa@vilgym.edu.ee


Jevgenia Žalõbina

Vene keel
jevgenia.zalobina@vilgym.edu.ee

Õpilasesindus (16)

Katariina Leets

Õpilasesinduse president
katariina.leets@vilgym.edu.ee


Heleri Partvei

Õpilasesinduse asepresident
heleri.partvei@vilgym.edu.ee


Hanna Paal

Õpilasesinduse sotsiaalmeedia haldaja
hanna.paal@vilgym.edu.ee


Katerina Agafonova

Õpilasesinduse liige
katerina.agafonova@vilgym.edu.ee


Kärt Hüva

Õpilasesinduse liige
kart.hyva@vilgym.edu.ee


Kaupo Kruusmäe

Õpilasesinduse liige
kaupo.kruusmae@vilgym.edu.ee


Keily Pürg

Õpilasesinduse liige
keily.pyrg@vilgym.edu.ee


Krissy-Eliis Raba

Õpilasesinduse sotsiaalmeedia haldaja
krissyeliis.raba@vilgym.edu.ee


Gerly Rännik

Õpilasesinduse liige
gerly.rannik@vilgym.edu.ee


Rainer Oras

Õpilasesinduse liige
rainer.oras@vilgym.edu.ee


Mariin Toome

Õpilasesinduse liige
mariin.toome@vilgym.edu.ee


Karl Kristofer Alp

Õpilasesinduse protokollija


Janeli Alliksaar

Õpilasesinduse liige
janeli.alliksaar@vilgym.edu.ee


Roosi Mändmaa

Õpilasesinduse toetajaliige
roosi.mandmaa@vilgym.edu.ee


Elisabeth Piirisalu

Õpilasesinduse toetajaliige
elisabeth.piirisalu@vilgym.edu.ee


Eneli Rimpel

Õpilasesinduse mentor
eneli.rimpel@vilgym.edu.ee

Rühmajuhendajad (30)

Ene Runing

III humanitaar- ja kunstide õppesuuna rühmajuhendaja
ene.runing@vilgym.edu.ee


Anne-Mai Kaljuste

III loodus- ja reaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
annemai.liigand@vilgym.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Monika Austrin

III loodus- ja reaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
monika.austrin@vilgym.edu.ee


Ave Abroi

III majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
ave.abroi@vilgym.edu.ee


Külli Hiiemäe-Metsar

III majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
kylli.hiiemaemetsar@vilgym.edu.ee


Ulvi Võsa

History
ulvi.vosa@vilgym.edu.ee


Malle Eglit

III matemaatika-füüsika õppesuuna rühmajuhendaja
malle.eglit@vilgym.edu.ee


Jevgenia Žalõbina

III võõrkeelte õppesuuna rühmajuhendaja
jevgenia.zalobina@vilgym.edu.ee


Epp Jõhve

II humanitaar- ja kunstide õppesuuna rühmajuhendaja
epp.johve@vilgym.edu.ee


Piret Must

II looduse- ja reaalaine õppesuuna rühmajuhendaja
ave.vitsut@vilgym.edu.ee


Ene Nobel

II looduse- ja reaalaine õppesuuna rühmajuhendaja
ene.nobel@vilgym.edu.ee


Ain Jürisson

II majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
ain.jyrisson@vilgym.edu.ee


Katrin Reinup

II majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
katrin.reinup@vilgym.edu.ee


Liivi Vislapuu

II sotsiaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
liivi.vislapuu@vilgym.edu.ee


Kätlin Ingi

II matemaatika-füüsika õppesuuna rühmajuhendaja


Tiia Pukk

II võõrkeelte õppesuuna rühmajuhendaja
tiia.pukk@vilgym.edu.ee


Silvia Soro

I humanitaar- ja kunstide õppesuuna rühmajuhendaja
silvi.soro@vilgym.edu.ee


Marja-Liisa Raudne

I humanitaar- ja kunstide õppesuuna rühmajuhendaja
marjaliisa.raudne@vilgym.edu.ee


Karmen Tiit

I looduse- ja reaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
karmen.tiit@vilgym.edu.ee


Ave Vitsut

I looduse- ja reaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
ave.vitsut@vilgym.edu.ee


Kristiina Jürisson

I majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
kristiina.jyrisson@vilgym.edu.ee


Kätlin Mirka

I majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
katlin.mirka@vilgym.edu.ee


Raili Toikka-Tamm

I sotsiaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
raili.toikkatamm@vilgym.edu.ee


Jane Ivanova

I sotsiaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
jane.ivanova@vilgym.edu.ee


Vilma Härmik

I matemaatika-füüsika õppesuuna rühmajuhendaja
vilma.harmik@vilgym.edu.ee


Kauri Kaljuste

I matemaatika-füüsika õppesuuna rühmajuhendaja
kauri.kaljuste@vilgym.edu.ee


Hiie Allvee

I võõrkeelte õppesuuna rühmajuhendaja
hiie.allvee@vilgym.edu.ee


Kertu Alvre

Juhtkond
kertu.alvre@vilgym.edu.ee


Külli Terras-Masing

Tallinna õpperühma rühmajuhendaja
kterras@gmail.com


Liivi Ilves

Tallinna õpperühma rühmajuhendaja
liivi.ilves@vilgym.edu.ee

Hoolekogu (11)

Kaarel Lehtsalu

Kooli toetava organisatsiooni esindaja
kaarel.lehtsalu@arinouandla.ee


Janika Gedvil

Kooli toetava organisatsiooni esindaja
janika.gedvil@viljandi.ee


Marika Kivistik

Kooli toetava organisatsiooni esindaja
marika.kivistik@viljandivald.ee


Tarmo Loodus

Kooli toetava organisatsiooni esindaja
tarmo.loodus@vikk.ee


Ave Rohtla-Alp

Lapsevanemate esindaja
avealp164@gmail.com


Katrin Reimo

Lapsevanemate esindaja
katrin.reimo@mail.ee


Mihkel Servinski

Vilistlaste esindaja
mihkel.servinski@stat.ee


Ursula Ilves

Õpilaste esindaja
ursula.ilves@vilgym.edu.ee


Anti Alasi

Kooli pidaja esindaja
anti.alasi@hm.ee


Liivi Ilves

Õppenõukogu esindaja
liivi.ilves@vilgym.edu.ee


Ene Runing

Õppenõukogu esindaja
ene.runing@vilgym.edu.ee

Tallinna õpperühma õpetajad (11)

Kadri Hein

Inglise keel


Valeria Klimova

B2 võõrkeel (eesti keel teise keelena)


Marek Kõllo

Keemia


Raili Loit

B2 võõrkeel (eesti keel teise keelena)


Merike Mändsoo

Kehaline kasvatus


Aili Reinsoo

Mathematics


Külli Terras-Masing

Muusikaõpetus
Viipekeele tõlk


Kristiina Vaikmets

Õppekoordinaator
Muusikaõpetus
Majandusõpetus
Ühiskonnaõpetus
History
Inimeseõpetus


Katrin Vatsel

Bioloogia


Evi Vospert

Füüsika


Maret Õun

Viipekeel

Andmekaitsespetsialist (1)

Jane Ivanova

Andmekaitsespetsialist
andmekaitse@vilgym.edu.ee

Järelvalve (2)

Riiklik järelvalve

Haridus- ja Teadusministeerium
+372 7350222
hm@hm.ee


Anti Alasi

Haridus- ja teadusministeeriumi esindaja kooli hoolekogus
7350181
anti.alasi@hm.ee

Korruptsiooniennetus (1)

Hille Voolaid

Haridus- ja Teadusministeerium
Hille.Voolaid@hm.ee

Viljandi Gümnaasium

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.