Viljandi Gümnaasium

General information

Contact

Filter

All Management Employees Teachers Õpilasesindus Rühmajuhendajad Hoolekogu Tallinna õpperühma õpetajad Andmekaitsespetsialist Järelevalve Korruptsiooniennetus

Job position
 
Management (6)

Juhan-Mart Salumäe

Director
4360301 58559955
juhanmart.salumae@vilgym.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Ingrid Kärmas

Õppealajuhataja
4360302 58559994
ingrid.karmas@vilgym.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Ave Alvre

Huvitegevuse koordinaator
+372 4360309
ave.alvre@vilgym.edu.ee


Ene Nobel

Projekti ja avalike suhete juht
+372 4360309
ene.nobel@vilgym.edu.ee


Marika Anissimov

Haridustehnoloog
+372 4360307
marika.anissimov@vilgym.edu.ee


Igor Anissimov

IT administraator
+372 4360307
igor.anissimov@vilgym.edu.ee

Employees (12)

Kristi Lepik

Juhiabi
+372 4360300
kristi.lepik@vilgym.edu.ee


Monika Austrin

Õppekorralduse spetsialist
+372 4360303
monika.austrin@vilgym.edu.ee


Epp Jõhve

Raamatukogu juhataja
+372 4360308
epp.johve@vilgym.edu.ee


Raili Toikka-Tamm

Õppenõustaja-karjäärikoordinaator
+372 4360310
+372 56 679 578
raili.toikkatamm@vilgym.edu.ee


Liivi Ilves

Learning Advisor
+372 4360310
+37258559223
liivi.ilves@vilgym.edu.ee


Jane Ivanova

Sotsiaalpedagoog-karjäärikoordinaator
jane.ivanova@vilgym.edu.ee


Reet Küttis

Administraator
+372 4360313
reet.kyttis@vilgym.edu.ee


Reet Saar

Administraator
+372 4360313


Kassandra Teder

Tervishoiutöötaja
+372 4360312
kassandra.teder@vilgym.edu.ee


Kauri Kaljuste

Laborant
Õpilasesinduse mentor
kauri.kaljuste@vilgym.edu.ee


Eneli Rimpel

Õpilasesinduse mentor
eneli.rimpel@vilgym.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Epp Buht

Laborant
epp.buht@vilgym.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel

Teachers (55)

Ave Abroi

Inglise keel
ave.abroi@vilgym.edu.ee


Hiie Allvee

Saksa keel
hiie.allvee@vilgym.edu.ee


Ave Alvre

Tantsuõpetus
ave.alvre@vilgym.edu.ee


Kertu Alvre

Tantsuõpetus
kertu.alvre@vilgym.edu.ee


Marika Anissimov

Mathematics
Programmeerimine
marika.anissimov@vilgym.edu.ee


Igor Anissimov

Füüsika
igor.anissimov@vilgym.edu.ee


Valentina Barabanova

Vene keel
valentina.barabanova@vilgym.edu.ee


Jelena Bronskaja

Vene keel
jelena.bronskaja@vilgym.edu.ee


Malle Eglit

Mathematics
malle.eglit@vilgym.edu.ee


Külli Hiiemäe-Metsar

Majandusõpetus
kylli.hiiemaemetsar@vilgym.edu.ee


Vilma Härmik

Emakeel ja kirjandus
vilma.harmik@vilgym.edu.ee


Liivi Ilves

Viipekeel
liivi.ilves@vilgym.edu.ee


Jane Ivanova

Inimeseõpetus
jane.ivanova@vilgym.edu.ee


Sigrid Janke

Prantsuse keel
Saksa keel
sigrid.janke@vilgym.edu.ee


Aari Juhanson

Inglise keel
aari.juhanson@vilgym.edu.ee


Epp Jõhve

Kunstiõpetus
epp.johve@vilgym.edu.ee


Ain Jürisson

Liikumisõpetus
ain.jyrisson@vilgym.edu.ee


Kristiina Jürisson

Liikumisõpetus
kristiina.jyrisson@vilgym.edu.ee


Anne-Mai Kaljuste

Mathematics
Uurimistööde alused
annemai.kaljuste@vilgym.edu.ee


Kaarel Kallas

Liikumisõpetus
kaarel.kallas@vilgym.edu.ee


Teet Kaur

Tekstiõpetus
Muusikaõpetus
teet.kaur@vilgym.edu.ee


Aili Kiin

Uurimistööde juhendaja
aili.kiin@vilgym.edu.ee


Pille Kährik

Muusikaõpetus
pille.kahrik@vilgym.edu.ee


Kirsti Käiväräinen

Soome keel
kirsti.kaivarainen@vilgym.edu.ee


Aare Külama

Muusikaõpetus
aare.kylama@vilgym.edu.ee


Kristy Leinus

Inglise keel
Ladina keel, usundiõpetus
kristy.leinus@vilgym.edu.ee


Airi Luhaäär

Füüsika
airi.luhaaar@vilgym.edu.ee


Paavo Matsin

Kirjandus
paavo.matsin@vilgym.edu.ee


Kätlin Mirka

History
katlin.mirka@vilgym.edu.ee


Piret Must

Bioloogia
piret.must@vilgym.edu.ee


Eda Mänd

Inglise keel
eda.mand@vilgym.edu.ee


Monika Mändmaa

Kunstiõpetus
Uurimistööde alused
monika.mandmaa@vilgym.edu.ee

Lisainformatsioon: 

Lapsehoolduspuhkusel


Margit Nuija

Mathematics
margit.nuija@vilgym.edu.ee


Kairi Ong

Õhtusöök
kairi.ong@vilgym.edu.ee


Reet Pius

Ühiskonnaõpetus
reet.pius@vilgym.edu.ee


Vahur Pohlasalu

Füüsika
vahur.pohlasalu@vilgym.edu.ee


Berit Puidet

Emakeel ja kirjandus
berit.puidet@vilgym.edu.ee


Tiia Pukk

Inglise keel
tiia.pukk@vilgym.edu.ee


Marja-Liisa Raudne

Emakeel ja kirjandus, filosoofia
marjaliisa.raudne@vilgym.edu.ee


Katrin Reinup

Liikumisõpetus
katrin.reinup@vilgym.edu.ee


Erika Rummel

Emakeel ja kirjandus
erika.rummel@vilgym.edu.ee


Ene Runing

Kunstiõpetus
ene.runing@vilgym.edu.ee


Toomas Rähn

Mathematics
toomas.rahn@vilgym.edu.ee


Juhan-Mart Salumäe

Ühiskonnaõpetus
juhanmart.salumae@vilgym.edu.ee


Silvia Soro

Kooliteater ja draamaõpetus
silvia.soro@vilgym.edu.ee


Merle Sukk

Mathematics
merle.sukk@vilgym.edu.ee


Teele Tali

Muusikaõpetus
teele.tali@vilgym.edu.ee


Karmen Tiit

Bioloogia
karmen.tiit@vilgym.edu.ee


Raili Toikka-Tamm

Psühholoogia
raili.toikkatamm@vilgym.edu.ee


Marie Johanna Univer

Geograafia
mariejohanna.univer@vilgym.edu.ee


Irina Verrev

Vene keel
irina.verrev@vilgym.edu.ee


Liivi Vislapuu

History
liivi.vislapuu@vilgym.edu.ee


Ave Vitsut

Keemia
ave.vitsut@vilgym.edu.ee


Ulvi Võsa

Emakeel ja kirjandus
ulvi.vosa@vilgym.edu.ee


Jevgenia Žalõbina

Vene keel
jevgenia.zalobina@vilgym.edu.ee

Õpilasesindus (13)

Heleri Partvei

Õpilasesinduse president
heleri.partvei@vilgym.edu.ee


Roosi Mändmaa

Õpilasesinduse asepresident
roosi.mandmaa@vilgym.edu.ee


Helena Rantanen

Õpilasesinduse protokollija
helena.rantanen@vilgym.edu.ee


Ante-Marleen Siimon

Õpilasesinduse protokollija
anetemarleen.siimon@vilgym.edu.ee


Elisabeth Piirisalu

Õpilasesinduse sotsiaalmeedia haldaja
elisabeth.piirisalu@vilgym.edu.ee


Mariin Toome

Õpilasesinduse sotsiaalmeedia haldaja
mariin.toome@vilgym.edu.ee


Kaupo Kruusmäe

Õpilasesinduse liige
kaupo.kruusmae@vilgym.edu.ee


Laura-Liisa Lehtmets

Õpilasesinduse liige
lauraliisa.lehtmets@vilgym.edu.ee


Elerin Leppik

Õpilasesinduse liige
elerin.leppik@vilgym.edu.ee


Airo-Sten Maalmeister

Õpilasesinduse liige
airosten.maalmeister@vilgym.edu.ee


Marleen Uha

Õpilasesinduse liige
marleen.uha@vilgym.edu.ee


Maarek Vettik

Õpilasesinduse liige
maarek.vettik@vilgym.edu.ee


Kauri Kaljuste

Õpilasesinduse mentor
kauri.kaljuste@vilgym.edu.ee

Rühmajuhendajad (33)

Ene Runing

I humanitaar- ja kunstide õppesuuna rühmajuhendaja
ene.runing@vilgym.edu.ee


Marie Johanna Univer

I humanitaar- ja kunstide õppesuuna rühmajuhendaja


Monika Austrin

I sotsiaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
monika.austrin@vilgym.edu.ee


Kristy Leinus

I sotsiaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
kristy.leinus@vilgym.edu.ee


Anne-Mai Kaljuste

I looduse- ja reaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
annemai.kaljuste@vilgym.edu.ee


Airi Luhaäär

I looduse- ja reaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
airi.luhaaar@vilgym.edu.ee


Ave Abroi

I majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
ave.abroi@vilgym.edu.ee


Marika Anissimov

I majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
marika.anissimov@vilgym.edu.ee


Malle Eglit

I matemaatika-füüsika õppesuuna rühmajuhendaja
malle.eglit@vilgym.edu.ee


Vahur Pohlasalu

I matemaatika-füüsika õppesuuna rühmajuhendaja
vahur.pohlasalu@vilgym.edu.ee


Jelena Bronskaja

I võõrkeelte õppesuuna rühmajuhendaja
jelena.bronskaja@vilgym.edu.ee


Silvia Soro

II humanitaar- ja kunstide õppesuuna rühmajuhendaja
silvi.soro@vilgym.edu.ee


Marja-Liisa Raudne

II humanitaar- ja kunstide õppesuuna rühmajuhendaja
marjaliisa.raudne@vilgym.edu.ee


Raili Toikka-Tamm

II sotsiaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
raili.toikkatamm@vilgym.edu.ee


Jane Ivanova

II sotsiaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
jane.ivanova@vilgym.edu.ee


Ave Vitsut

II looduse- ja reaalaine õppesuuna rühmajuhendaja
ave.vitsut@vilgym.edu.ee


Karmen Tiit

II looduse- ja reaalaine õppesuuna rühmajuhendaja
karmen.tiit@vilgym.edu.ee


Kätlin Mirka

II majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
katlin.mirka@vilgym.edu.ee


Kristiina Jürisson

II majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
kristiina.jyrisson@vilgym.edu.ee


Vilma Härmik

II matemaatika-füüsika õppesuuna rühmajuhendaja
vilma.harmik@vilgym.edu.ee


Kauri Kaljuste

II matemaatika-füüsika õppesuuna rühmajuhendaja
kauri.kaljuste@vilgym.edu.ee


Kertu Alvre

II võõrkeelte õppesuuna rühmajuhendaja
kertu.alvre@vilgym.edu.ee


Hiie Allvee

II võõrkeelte õppesuuna rühmajuhendaja
hiie.allvee@vilgym.edu.ee


Epp Jõhve

III humanitaar- ja kunstide õppesuuna rühmajuhendaja
epp.johve@vilgym.edu.ee


Liivi Vislapuu

History
liivi.vislapuu@vilgym.edu.ee


Piret Must

III loodus- ja reaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
ave.vitsut@vilgym.edu.ee


Ene Nobel

III loodus- ja reaalainete õppesuuna rühmajuhendaja
ene.nobel@vilgym.edu.ee


Katrin Reinup

III majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
katrin.reinup@vilgym.edu.ee


Ulvi Võsa

III matemaatika-füüsika õppesuuna rühmajuhendaja
ulvi.vosa@vilgym.edu.ee


Ain Jürisson

III majanduse- ja ettevõtluse õppesuuna rühmajuhendaja
ain.jyrisson@vilgym.edu.ee


Berit Puidet

III võõrkeelte õppesuuna rühmajuhendaja
berit.puidet@vilgym.edu.ee


Külli Terras-Masing

Tallinna õpperühma rühmajuhendaja
kterras@gmail.com


Liivi Ilves

Tallinna õpperühma rühmajuhendaja
liivi.ilves@vilgym.edu.ee

Hoolekogu (12)

Anti Alasi

Kooli pidaja esindaja, Haridus- ja Teadusministeerium
anti.alasi@hm.ee


Karl Kristofer Alp

Vilistlaste esindaja
alpkarl153@gmail.com


Epp Jõhve

Õppenõukogu esindaja
epp.johve@vilgym.edu.ee


Kristiina Jürisson

Õppenõukogu esindaja
kristiina.jyrisson@vilgym.edu.ee


Kalle Küttis

Kooli toetava organisatsiooni esindaja, Viljandi Hariduse Arengufond
kalle.kuttis@haridusfond.ee


Tarmo Loodus

Kooli toetava organisatsiooni esindaja, Viljandi Kutseõppekeskus
tarmo.loodus@vikk.ee


Helena Rantanen

Õpilaste esindaja
helena.rantanen@vilgym.edu.ee


Tonio Tamra

Kooli toetava organisatsiooni esindaja, Viljandi linnavalitsus
tonio.tamra@Viljandi.ee


Erik Teder

Vilistlaste esindaja
erikteder@windowslive.com


Laido Valdvee

Lapsevanemate esindaja
laidovaldvee@gmail.com


Rene Vridolin

Lapsevanemate esindaja
vridolinrene19@gmail.com


Irma Väre

Kooli toetava organisatsiooni esindaja, Viljandi vallavalitsus
irma.vare@viljandivald.ee

Tallinna õpperühma õpetajad (10)

Kadri Hein

Inglise keel


Valeria Klimova

Kirjandus


Marek Kõllo

Keemia


Raili Loit

B2 võõrkeel (eesti keel teise keelena)


Merike Mändsoo

Kehaline kasvatus


Jaan-Raul Ojastu

Füüsika
Mathematics


Külli Terras-Masing

Viipekeele tõlk


Kristiina Vaikmets

History
Inimeseõpetus
Kunst
Majandusõpetus
Muusikaõpetus
Õppekoordinaator
Ühiskonnaõpetus


Katrin Vatsel

Bioloogia
Geograafia


Maret Õun

Viipekeel

Andmekaitsespetsialist (1)

Jane Ivanova

Andmekaitsespetsialist
andmekaitse@vilgym.edu.ee

Järelevalve (2)

Riiklik järelevalve

Haridus- ja Teadusministeerium
+372 7350222
hm@hm.ee


Anti Alasi

Kooli pidaja esindaja, Haridus- ja Teadusministeerium
7350181
anti.alasi@hm.ee

Korruptsiooniennetus (1)

Hille Voolaid

Haridus- ja Teadusministeerium
Hille.Voolaid@hm.ee

Viljandi Gümnaasium

General information

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.