News

Euroopa Parlamendi külastus 20. November web


Meie kooli III võõrkeele õpperühm koos õpilasesinduse liikmete Airo-Sten Maalmeistri ja Elerin Leppikuga käis 12. – 15. novembril Strasbourgis. Külastastati Euroscola projekti raames Euroopa Parlamenti, kuulati videosilla vahendusel Euroopa Parlamendi presidendi Roberta Metsola sõnavõttu, võeti osa parlamendi üldkogu töö simulatsioonist ja palju muud. Tutvuti ka Notre Dame’i katedraaliga ning teiste kohalike kultuuriväärtustega. Euroscola

Meie kooli III võõrkeele õpperühm koos õpilasesinduse liikmete Airo-Sten Maalmeistri ja Elerin Leppikuga käis 12. – 15. novembril Strasbourgis. Külastastati Euroscola projekti raames Euroopa Parlamenti, kuulati videosilla vahendusel Euroopa Parlamendi presidendi Roberta Metsola sõnavõttu, võeti osa parlamendi üldkogu töö simulatsioonist ja palju muud. Tutvuti ka Notre Dame’i katedraaliga ning teiste kohalike kultuuriväärtustega. Euroscola