Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Sündmused

Õppeaastad

Kõik 2021/20222021/2022 2020/20212020/2021 2019/20202019/2020 2018/20192018/2019 2017/20182017/2018

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
1. periood(5)

Koolide teadusteatrite inspiratsioonipäev, üle-eestiline, toimub Viljandi Gümnaasiumis kl 11-18. Osaleb kuni 10 3-liikmelist meeskonda eri koolidest.
Lisainfo Ave Vitsuti ja Ene Nobeli käest.

Sulge
Õpetajate ja lapsevanemate ühine arutelu ühiskonna ootustest koolile

Sulge
2. periood(19)


Oleme kutsunud spetsiaalselt II aasta õpilastele kõnelema Harald Lepiski. Ta on loova eneseteostuse uurija ja koolitaja, kes on esinenud 18 riigis. Ta on Elu Looming podcasti saatejuht, Kireleidja ja Lugudevestja rakenduse ning www.inspiratsioon.ee enesearengu keskkonna looja. Harald on ka JCI avaliku kõnelemise maailmameistrivõistluse Euroopa finalist.

Tund Haraldiga toimub 13. novembril kell 13:30-15:00 auditooriumis N005.

 

Sulge


Töövarjupäeval saab gümnasist tutvuda ühe ettevõtja, ametniku või spetsialisti reaalse tööpäevaga.

Sulge


11. detsembril, kolmapäeval, 18:00 toimub Nova 005 lavastuse "Kinni nõelutud suud" esietendus. Lavastus on valminud Triinu Kaupi ja Kendra Männigo uurimistöö loomingulise projektina. Lavastuse aluseks on uurimus ärevushäirete ja depressiooni esinemisest ja ilmingutest Viljandi Gümnaasiumi õpilastel. Andmeid koguti anonüümse küsitluse teel, millele vastajad olid teadlikud, et küsitluse tulemusel valmib lavastus. Lavastuse teksti kirjutas kogutud lugude põhjal Triinu Kaup, kes on ka lavastaja ja osaleb lavastuses. Kaasa teevad meie kooli teatristuudio III aasta õpilased Leelo Kukk, Marian Vridolin, Liisi Välb, Rebecca Villem ja Andreas Päeva. Uurimistöö juhendaja on Silvia Soro.
Kõik õpetajad, õpilased ja lapsevanemad on väga oodatud vaatama ning jagama tagasisidet.

Sulge
Kell 12:00 Pauluse kirikus jõulukirik.

Sulge
3. periood(16)
4. periood(7)

Hea lapsevanem!
Juba sel neljapäeval, 5. märtsil kell 18:00-19:30 toimub meie ühiste aruteluõhtute sarja järgmine kohtumine. Seekordne teema on usaldus hariduses.
Ootame kaasa mõtlema ja arutlema!

Sulge


10. märtsil, teisipäeval kell 17, toimub jutuõhtu eri: "Silvia Soro uskumatud lood Indiast". Üritus toimub auditooriumis N005. Oodatud on kõik huvilised.

Sulge

Kooli solistide kontsert aatriumis.

Sulge5. periood(3)

Ootame oma tulevasi lapsevanemaid infokoosolekule 19. märtsil kell 18:00 ruumis N005!
 

Sulge


3. periood(18)

Toimub 56. Viie kooli kohtumise põhivõistlus keemias, füüsikas ja matemaatikas. 

Viie kooli kohtumise põhivõistlusel võistlevad  Hugo Treffneri Gümnaasium, Miina Härma Gümnaasium, Tartu Tamme Gümnaasium,Nõo Reaalgümnaasium ja Viljandi Gümnaasium ning külalistena Jõhvi Gümnaasiumi õpilased. Selleaastane võistlus on meie korraldada. Esimest korda toimub VKV ajaloos nii, et kõik õpilased lahendavad üheaegselt ülesandeid igaüks oma koolis. 

SulgeVaimse heaolu töötoad on mõeldud Viljandi Gümnaasiumi õpilastele, kes soovivad praktilisi näpunäited oma igapäeva heaolu parandamiseks. Töötoad toimuvad 28. jaanuaril, 4. ja 11. veebruaril ruumis N003 algusega 15.10. Iga töötuba hõlmab ühte kolmest teemast, milleks on filosoofia, harjumused ja mediteerimine ning kestab 1,5 tundi. Lisainfo: Joosep Kaust, Stuudiumi kaudu. Töötubadesse registreerimine 20.-27. jaanuar.

Sulge
Vaimse heaolu töötoad on mõeldud Viljandi Gümnaasiumi õpilastele, kes soovivad praktilisi näpunäited oma igapäeva heaolu parandamiseks. Töötoad toimuvad 28. jaanuaril, 4. ja 11. veebruaril ruumis N003 algusega 15.10. Iga töötuba hõlmab ühte kolmest teemast, milleks on filosoofia, harjumused ja mediteerimine ning kestab 1,5 tundi. Lisainfo: Joosep Kaust, Stuudiumi kaudu. Töötubadesse registreerimine 20.-27. jaanuar.

SulgeVaimse heaolu töötoad on mõeldud Viljandi Gümnaasiumi õpilastele, kes soovivad praktilisi näpunäited oma igapäeva heaolu parandamiseks. Töötoad toimuvad 28. jaanuaril, 4. ja 11. veebruaril ruumis N003 algusega 15.10. Iga töötuba hõlmab ühte kolmest teemast, milleks on filosoofia, harjumused ja mediteerimine ning kestab 1,5 tundi. Lisainfo: Joosep Kaust, Stuudiumi kaudu. Töötubadesse registreerimine 20.-27. jaanuar.

Sulge

TULE EESTI ÕPILASFIRMADE LAADALE!

Kutsume kõiki huvilisi 13. veebruaril kell 12-18 uudistama Eesti õpilasfirmade laadala, kus müüvad ja tutvustavad oma tooteid käesoleval õppeaastal loodud õpilasfirmad üle kogu Eesti.
Sel aastal toimub laat esmakordselt veebikeskkonnas, kuid laada olemus on jäänud peaaegu samaks. Külastajatel on võimalik laada alal virtuaalselt ringi liikuda ning videokõne abil suhelda noorte ettevõtjatega.

Toeta Eesti noori ettevõtjaid ning tule laadale!

Õpilasfirma on Junior Achievement Eesti SA praktiline ettevõtlusõppe programm keskkoolidele ja gümnaasiumidele. Minifirma on veidi lihtsustatum ettevõtlusõppe programm põhikooli III astmele.

https://www.facebook.com/events/1575040902688221/ 

 

Sulge

Aktuse otseülekannet saavad kõik õpperühmad jälgida oma koduklassis ja distantsõppel olijad Meet’i lingi kaudu. Lisainfo Stuudiumis.

Sulge
4. periood(1)

Täna kell 18.00 toimub Viljandi Gümnaasiumi sisseastumiseksami infotund. Huvilistele jagatakse infot e-sisseastumiseksami kohta, mis toimub 16. aprillil 2021 eksamite infosüsteemis EIS. Infotund toimub keskkonnas ZOOM. Infotunni lingi leiate siit: https://zoom.us/j/93283755904

Sulge
5. periood(1)
1. periood(9)

Reedel, 1. oktoobril kell 12.15 teeb III SO õpperühm ruumis H208 Haridus- ja Noorteameti poolt korraldatud sotsiaalvaldkonna tasemetööd.

Sulge

1.septembril kell 19.30 korraldame kooli õuealal Viljandi Gümnaasiumi 9. Öölaulupeo.

Hetkeolukorrast tingitult tuleb peole pääsemiseks esitada isikut tõendav dokument ja vaktsineerimispass/Covid-i läbipõdemise tõend (haigusest on möödas vähem kui 6 kuud) või 72 tunni jooksul tehtud testi vastus.

Õpilased, kes on huvitatud Öölaulupeole tulemisest, aga kelle vaktsineerimiskuur pole lõpuni viidud (st pole saanud II doosi, va Jansseni vaktsiin), peavad end siiski sündmusele pääsemiseks testima ja see võimalus on koolis 1. septembril olemas.

Õpilastel on võimalik end kiirtestida 1. septembril kell 9.00-10.00 ja pärast aktuse ning rühmajuhendaja tunni lõppemist meditsiinikabinetis (Nova maja II korrus). Teste teeb kooli meditsiiniõde Kadi Mitt.

Et ettevalmistused saaks toimuda kiiresti ja õhtul ei tekiks peole pääsemisel järjekordi, on meil pärast aktust ja rühmajuhendaja tundi kooli sööklaalal avatud õpilastele õhtuse käepaela vahetamise punkt, kus tuleb käepaela lunastamiseks esitada vaktsineerimispass (kas nutiseadmes või paberil)/läbipõdemise tõend/negatiivse testitulemuse tõend. Käepaela näitamine õhtuse sündmuse väravas tagab selle, et saate alale sisse ilma täiendavate tõendite esitamiseta.

Õpetajad käepaela ei vaja, kuna nende ohutus on eelnevalt fikseeritud.

Tulge kindlasti juba päeval läbi, sest pidu tõotab tulla väga meeleolukas!

Õhtusel peol on laulmas meie parimad solistid õpilaste ja juba vilistlaste hulgast ning esmakordselt LÕÕTSAVÄGILASED!

Kaasa laulmiseks on tehtud laulikud. Mitmendat aastat on meil võimalik ka laulusõnu jälgida oma nutiseadme abil. Laulikute lingi edastame 1. septembri hommikul.

Peol saavad osaleda ka lapsevanemad, kes esitavad sündmuse väravas eelpoolkirjutatud tõendid. Lapsevanemate testimist päeval koolimajas ei toimu.

Viljandi Gümnaasium rakendab abimeetmeid selleks, et tagada koolipere ohutus. Sündmust planeerides oleme konsulteerinud Terviseametiga, kes on hinnanud meie rakendatavad meetmed tarvilikuks ja otstarbekaks. Loodame koolipere mõistvale suhtumisele.

Kohtumiseni ÖÖLAULUPEOL!

Korraldajate nimel
Ave Alvre

Sulge

Neljapäevast 1. oktoobrini on meie kooli Tallinna õpperühma ja viipekeele valikaine õpilased ühises õpihuvilaagris Soomaal, kus tehakse koos Remo Savisaarega loodusfotosid ja käiakse kanuumatkal. Kaasas on õpetajad Liivi Ilves, Külli Terras-Masing ja Maret Õun. Laagrit rahastab haridus- ja teadusministeerium.

Sulge

Neljapäeval, 30. septembril kell 11 on Viljandi Gümnaasiumi 9. sünnipäeva aktus lauluväljakul. Aktusel osalejad istuvad laulukaare all rühmade kaupa. Tunnid jätkuvad kell 12.20 tunniplaani järgselt.

Sulge

Lastevanemate koosolekud toimuvad oktoobri esimesel nädalal. Koosolekud algavad kell 18.00 ning need toimuvad Zoomi keskkonnas.

Sulge

Toimub 5 lühendatud tundi, mida annavad abituriendid ning kell 12.30 aktus õpetajatele ja abiturientidele.

Sulge

Lastevanemate koosolekud toimuvad oktoobri esimesel nädalal. Koosolekud algavad kell 18.00 ning need toimuvad Zoomi keskkonnas.

Sulge

Lastevanemate koosolekud toimuvad oktoobri esimesel nädalal. Koosolekud algavad kell 18.00 ning need toimuvad Zoomi keskkonnas.

Sulge
1. periood