News

Viljandimaa koolide korvpallivõistlused 04. December web

Teisipäeval, 3. detsembril toimusid Abjas Viljandimaa koolide korvpallivõistlused 6.-12. klasside tüdrukutele. Meie kooli võistkond saavutas tubli III koha.


Teisipäeval, 3. detsembril toimusid Abjas Viljandimaa koolide korvpallivõistlused 6.-12. klasside tüdrukutele. Meie kooli võistkond saavutas tubli III koha. Turniiri võitis Abja gümnaasiumi võistkond, II ja III koha võitluslikus mängus jäime sel korral Suure- Jaani tüdrukutele alla. 

Võistkonnas mängisid  Sigrid Kapanen, Lisethe Raidsalu, Kaisa Raagmets, Karol Lota Kinsi, Marta Poolakese, Laura Stina Kivistik, Helena Ritson ja Karin Kõiv. Täname Karinit ka panuse eest võistkonna ettevalmistamisel!

 

Teisipäeval, 3. detsembril toimusid Abjas Viljandimaa koolide korvpallivõistlused 6.-12. klasside tüdrukutele. Meie kooli võistkond saavutas tubli III koha. Turniiri võitis Abja gümnaasiumi võistkond, II ja III koha võitluslikus mängus jäime sel korral Suure- Jaani tüdrukutele alla. 

Võistkonnas mängisid  Sigrid Kapanen, Lisethe Raidsalu, Kaisa Raagmets, Karol Lota Kinsi, Marta Poolakese, Laura Stina Kivistik, Helena Ritson ja Karin Kõiv. Täname Karinit ka panuse eest võistkonna ettevalmistamisel!