News

VG 24 karjajuhti 20. January web


19.01 toimus koolimajas võistlus, kui hästi tunnevad õpilased oma rühmajuhte! Eelmine nädal pandi Nova maja fuajees üles näitus "VG 24 karjajuhti". Täna saavad õpilased näidata, kui hästi nemad oma rühmajuhendajaid tunnevad ja täita lehel ruudustik, et milline õpetaja vastab millisele pildile.

Näitus "VG 24 karjajuhti" on sündinud meie kooli õpilaste Johanna Perko ja Karol Lota Kinsi uurimistöö raames.

19.01 toimus koolimajas võistlus, kui hästi tunnevad õpilased oma rühmajuhte! Eelmine nädal pandi Nova maja fuajees üles näitus "VG 24 karjajuhti". Täna saavad õpilased näidata, kui hästi nemad oma rühmajuhendajaid tunnevad ja täita lehel ruudustik, et milline õpetaja vastab millisele pildile.

Näitus "VG 24 karjajuhti" on sündinud meie kooli õpilaste Johanna Perko ja Karol Lota Kinsi uurimistöö raames.