Dokumendid

Dokumendiregister

Viljandi Gümnaasiumi dokumendiregistri avalikus vaates on võimalik tutvuda kooli tegevuse käigus loodud või saadud dokumentidega, millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut.
Juurdepääsupiiranguga dokumentide kohta on avalikustatud ainult registreerimisandmed.
Dokumendi sisuga, mis ei ole avalikus vaates nähtav ja millele ei ole kehtestatud juurdepääsupiirangut, on võimalik tutvuda teabenõude esitamisel. Teabenõue saatke e-postiga kool[at]vilgym.edu.ee

Dokumendiregister (kuni 02.01.2022)

Dokumendiregister (alates 03.01.2022)

Puhkuste ja (koolitus)lähetuste dokumentidega on võimalik tutvuda Riigitöötaja Iseteenindusportaali kinnitusdokumentide registris

Klassipäevikud, õpilasraamatud asuvad e-päevikus: Stuudium (juurdepääs parooliga).

Kontaktandmed:
kool[at]vilgym.edu.ee