Koolielu

Raamatukogu

Viljandi Gümnaasiumi raamatukogu asub koolimaja Nova õppehoone aatriumis, raamatukoguhoidja on Epp Jõhve.

Raamatukogu on avatud E - N 8.00-16.00, R 8.00-15.00

Raamatute ja õpikute laenutamisel kasuta õpilaspiletit!

Kooli raamatukogu veebileht asub siin.

Raamatute laenutamise aeg on 21 päeva, õpikud võivad olla käes  kogu õppeaasta, topelt õpikuid ei laenutata ning raamatute kaotamisel või rikkumisel tuleb raamatu hind hüvitada. Kohal kasutamiseks on teatmeteosed, sõnaraamatud ja ajakirjandus.

Raamatukogu kasutab tarkvara URRAM. Võimalik on teostada ka otsingut e-kataloogist.

Mõistlik on piirata tulemusi: Lisa piirang ->piirkond ->Viljandi

Raamatukogu on avatud E - N 8.00-16.00, R 8.00-15.00

Raamatute ja õpikute laenutamisel kasuta õpilaspiletit!

Kooli raamatukogu veebileht asub siin.

Mõistlik on piirata tulemusi: Lisa piirang ->piirkond ->Viljandi