Aasta tegu 16. jaanuar web

13. jaanuaril andis Eesti Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupp välja tunnustuspreemiaid.

Meie kooli omaloominguline muusikal "Ükssarvik" pälvis Viljandimaa Kultuurkapitali ekspertgrupi tunnustuse kui 2022 Aasta Tegu! Palju õnne loomingulisele meeskonnale (muusika autorid ning solistide ja koori juhendajad Teet Kaur ja Aare Külama, arranžeerija ja orkestrijuht Aare Külama, libretist ja lavastaja Silvia Soro, koreograafid Herta Soro ja Kertu Alvre, kunstnikud Ene Runing ja Birgit Potter, kostüümikunstnikud Ene Runing ja Roosi Mändmaa, grimmikunstnik Hanna Valk, produtsent Ave Alvre)! Õnnitleme ka kõiki muusikalis kaasa löönud VG õpetajaid, vilistlasi ja õpilasi!

Muusikali "Ükssarvik" saab Viljandi Pärimusmuusika aidas näha veel 17. märtsil 19.00 ja. 18 märtsil 12.00 ja 15.00.

Foto: Marko Saarm "Sakala"

Foto: Marko Saarm "Sakala"