Gümnasistide nädal 07. mai web

Kevad on täies hoos ning õpilasesindus ootab kogu kooliperet 13.-17. mai 2019 Gümnasistide Nädala meeleolukatest sündmustest osa saama.

Nädala jooksul toimub sündmusi igale maitsele:
ESMASPÄEV 13.mai
18:00 Gümnasistide nädala avapauk - Gümnaasiumi ees - Tulge kuulama ja vaatama, esineb meie oma ja hää Haldi Välimäe!
19:00 Öö-orienteerumine - start Viljandi Gümnaasiumi eest - sündmus on suunatud kõigile huvilistele, kes soovivad ennast proovile panna orienteerumises, veeta ilus õhtupoolik nautides Viljandi linna ilusaimaid vaateid ning õppida linna kohta midagi uut. Võistlus toimub 2-4 liikmelistes gruppides, kuid ka kõik neljajalgsed sõbrad on oodatud. Et üritusele registreerimine sujuks paremini on eelregistreerimise võimalus siin

Registreeruda saab ka kohapeal.

TEISIPÄEV 14.mai
20:00 Välikino – ootame kõiki filmihuvilisi Viljandi Lennukitehase hoovi angaari, et koos vaadata kaks Kuldgloobust ja neli Oscarit võitnud hittfilmi "Bohemian Rhapsody". Saali pääsevad esimesed 150 inimest.

KOLMAPÄEV 15.mai
18:00 Prügikoristusjooks ehk plogging – start Viljandi Gümnaasiumi eest –

tegemist on aktiivse liikumisega, mis on ühendatud ümbruskonna prügist puhastamisega. Ürituse eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust meid ümbritsevast keskkonna probleemidest. ning prügi maha viskamise tagajärgedest. Pühendades veidi aega prügi korjamisele, saame üheskoos muuta maailma paremaks ja puhtamaks paigaks.

Igaüks saab plogginguga hakkama ja võimalus on seda teha erinevatel radadel ning oma tempole vastavalt.
Grupijuhtidena astuvad üles näitlejad Klaudia Tiitsmaa ja Karl-Robert Saaremäe, sõudja  Kaspar Taimsoo, poliitik Urmas Paet ja Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid.

Registreeri ennast või oma tiimi siin

Tule ja teeme üheskoos Viljandi puhtamaks paigaks!

NELJAPÄEV 16.mai
20:00 Comedy Estonia stand-up lennukitehases -  lavale astuvad mitmed Comedy Estonia põhikoomikud ning ka mitmed koomikud Open Mic ürituse ridadest. Pilet 5€. Piletid müügil vaid uksel. Tasumine sularahas. Etendus kestab orienteeruvalt kaks tundi.

REEDE 17.mai
19:00 Velokulg – start Viljandi Gümnaasiumi eest ja lõpp-punkt VLND Villa hoovis. Velokulgemine on viimased neli kevadet koondanud üha rohkem linnarahvast kodulinna tänavatele. Möödunud aastal oli korraga linnatänavatel ligikaudu 700 ratturit! Juubelihõngulise velokulu lõpetab rattaloos ja esineb muusik Jaan Pehk.

Viljandi Gümnaasiumi õpilasesindus ootab osalema kogu koolipere. Kõik sündmused peale Comedy Estonia on osalejatele TASUTA!

Nädala jooksul toimub sündmusi igale maitsele:
ESMASPÄEV 13.mai

Registreeruda saab ka kohapeal.

TEISIPÄEV 14.mai

KOLMAPÄEV 15.mai
18:00 Prügikoristusjooks ehk plogging – start Viljandi Gümnaasiumi eest –

Registreeri ennast või oma tiimi siin

Tule ja teeme üheskoos Viljandi puhtamaks paigaks!

NELJAPÄEV 16.mai

REEDE 17.mai