Gümnasistide nädal 03. mai web

Pane oma kalendrisse kirja 10.-14. mai ja saa osa Gümnasistide Nädalal toimuvatest üritustest. Pandeemia on ärgitanud ka korraldustiimi loominguliselt lähenema ning tuleb meeles pidada, et endiselt on üksinda, paari kaupa või pere ringis ideaalne võimalus leida enda jaoks need kõige kutsuvamad tegevused ja tuua oma päeva veidi vaheldust.

Gümnasistide Nädalat alustame esmaspäeval kell 18.00 kontserdiga. Meile esinevad Haldi Välimäe ja Ott-Jaanus Heile.

Esmaspäeval, peale avamiskontserti saab stardipaugu öö-orienteerumine. Selle aasta teemaks on ausambad ja vaatamisväärsused. Orienteerumise marsruut tehakse avalikuks kell 19.00 Facebooki lehel ning rada on võimalik läbida alates kella seitsmest õhtul kuni kella kuueni hommikul. Üritusele saad registreeruda siin: https://forms.gle/63kTza6hEF4Ve1P36.

Teisipäev on pühendatud vaimsele tervisele. Päeva jooksul saad kuulata huvitavaid podcast’e, toimub fotokonkurss, mil jagades pilti oma lemmikkohast, osaled auhinnaloosis. Peale koolipäeva saad kuulata haaravaid ning harivaid loenguid vaimse tervise teemal. Samuti saad nautida positiivse muusika playlisti, mille on koostanud Viljandi Gümnaasiumi klassid. Lisaks on terve päeva jooksul võimalus teha kaasa harjutusi Katrin Reinupi võimlemisvideo järgi. See on päev, mil saad keskenduda just iseendale.

Kolmapäeval, 12. mail toimub terve päeva vältel plogging. Kui varem oleme eelkõige keskendunud Viljandi linnaruumi koristamisele, siis seekord ootame kõiki üle Eesti ploggingust osa võtma. Hiljem on võimalus enda koristatud ala ka kaardil ära märkida.

Neljapäeval, 13. mail naerutab meid Comedy Estonia. Täpsem info ilmub peagi Gümnasistide Nädala Facebooki lehele.

Reedel, 14. mail toimub Velokulg, millest saab osa võtta terve päeva jooksul. Marsruudi pikkuse ja koha saab igaüks ise valida, aga kõikide Viljandi linnas sõidetud ja meiega jagatud 12 km pikkuste radade hulgast valitakse välja järgmise aasta Velokulu marsruut ning selle autorit ootab ka eriauhind.

Nädala lõpetame reedel kell 18.00 üllatusesineja kontserdiga.

Kõik sündmused toimuvad veebivahendusel või individuaalselt tegutsedes, et hoiaksime vahemaid ja jääksime kõik terveks.
Lisainfo ja täpsed ajakavad iga päeva kohta leiad Gümnasistide Nädala Facebookist.

Teie Viljandi Gümnaasiumi õpilasesindus

Nädala lõpetame reedel kell 18.00 üllatusesineja kontserdiga.

Teie Viljandi Gümnaasiumi õpilasesindus