"Koidulauliku valgel" maakonnavoor 05. detsember web

Teisipäeval, 3. detsembril toimus Viljandi Linnaraamatukogus etluskonkursi "Koidulauliku valgel" maakonnavoor. Anette Grüner saavutas I koha ja esindab Viljandi maakonda ka 12. detsembril lõppvoorus Pärnus.

Teisipäeval, 3. detsembril toimus Viljandi Linnaraamatukogus etluskonkursi "Koidulauliku valgel" maakonnavoor. Esitada tuli Lydia Koidula ja Karl Martin Sinijärve loomingut.

Gümnaasiumiastmes esindasid meie kooli Liisa Ikla, Birgit Jaadla (III koht), Elizaneth Saks (II koht) ja Anette Grüner (I koht).

Anette Grüner esindab Viljandi maakonda ka 12. detsembril lõppvoorus Pärnus.

Anette Grüner esindab Viljandi maakonda ka 12. detsembril lõppvoorus Pärnus.