Koolidevaheline saalihokiturniir 28. jaanuar web

27.01.2020 osalesid meie kooli kaks võistkonda Viljandimaa koolidevahelisel saalihokiturniiril. Kuue võistkonna tihedas konkurentsis pidime seekord alla vanduma Viljandimaa Kutsõppekeskuse meeskonnale. Viljandi Gümnaasiumi võistkonnad saavutasid II koha ja III koha.

II koha meeskonnas mängisid: Karl Erik Jürisson, Robin Marandi, Silver Metusala, Ainar Peedo, Raigo Pevgonen, Kevin Hunt, Johannes Metsmaa, Rando Tiri, Reimo Hunt,
Jarmo Randmäe.

III koha meeskonnas mängisid: Joel Uustal, Marc Eirand, Karl Raudmäe, Artur Vinnal, Kristjan Jaak Valk, Rome Nurmekivi, Markus Michelis, Virgo Lebedev, Raul Viitma, Joonas Juks.

Jarmo Randmäe.