Koolidevaheline saalihokivõistlus 04. veebruar web

28. jaanuaril toimus Kesklinna Koolis Viljandimaa koolidevaheline saalihokivõistlus. VG osales kahe võistkonnaga, kuid võitu ei õnnestunud seekord siiski koju tuua. Viljandi Kutseõppekeskuse järel saavutas meie kooli II võistkond II koha ja I võistkond III koha.

II võistkonnas mängisid: Gunnar – Laur Sindi, Heiko Lige, Marc Eirand, Eerik Elmaste, Ergo Hünerson, Richard Mutli, Rome Nurmekivi, Markus Michelis, Raul Peet.

I võistkonnas mängisid: Robin Ruus, Tanel Aun, Kristjan Mänd, Markus Andre Oja, Marten Laanisto, Artur Vinnal, Marjanno Evert, Rene Teedla, Joonas Juks.