KüberPähkli koolivooru lõppvõistlusel võit 14. detsember web

KüberPähkli lõppvoorus 10.-12. klassi kategoorias I koht (osales 19 võistkonda).

13. detsembril toimus Mektorys KüberPähkli 2019 koolivooru lõppvoor. Osales 50 kooli, kes jagunesid nelja alamgruppi. Üldvõitjad: I koht - Viljandi Kutseõppekeskus; II koht - Tallinna Reaalkool; III koht - Viljandi Gümnaasium.

Lisaks 10.-12. klassi kategoorias I koht.  Palju palju õnne Ursula Ilves, Eeva Vitsut, Karl-Erik Puusild, Ergo Adams. Juhendaja õpetaja Marika Anissimov.