Uudised

Kultuuri- ja spordiauhinnad 17. jaanuar web


Kultuurkapital andis reedel, 12. jaanuaril 2024 Pilistveres kätte preemiad läinud aastal oma kultuurse ja sportliku tegevusega silma paistnud viljandimaalastele. Kultuuripärli tiitli pälvis tänavu tantsuõpetaja ja maakonna tantsupidude lavastaja Ave Alvre.  Samuti otsustas Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupp määrata aastapreemia meie kooli liikumisõpetuse õpetajale Kaarel Kallasele ning Viljandimaa orienteerumisklubi Leholale orienteerumispäevade korraldamise eest. Parima võistkonna tiitli sai Viljandi käsipalli koondis, kuhu kuuluvad ka meie õpilased Jaan Paul Varik ja Robin Liinsoo.

Palju õnne! 

Foto Elmo Riig, Sakala.

Kultuurkapital andis reedel, 12. jaanuaril 2024 Pilistveres kätte preemiad läinud aastal oma kultuurse ja sportliku tegevusega silma paistnud viljandimaalastele. Kultuuripärli tiitli pälvis tänavu tantsuõpetaja ja maakonna tantsupidude lavastaja Ave Alvre.  Samuti otsustas Kultuurkapitali Viljandimaa ekspertgrupp määrata aastapreemia meie kooli liikumisõpetuse õpetajale Kaarel Kallasele ning Viljandimaa orienteerumisklubi Leholale orienteerumispäevade korraldamise eest. Parima võistkonna tiitli sai Viljandi käsipalli koondis, kuhu kuuluvad ka meie õpilased Jaan Paul Varik ja Robin Liinsoo.

Palju õnne! 

Foto Elmo Riig, Sakala.