Loominguline projekt "Kinni nõelutud suud" 12. detsember web

11. detsembril esietendus Viljandi Gümnaasiumis täissaalile õpilaste Triinu Kaupi ja Kendra Männigo uurimistöö loomingulise projektina valminud lavastus "Kinni nõelutud suud". Lavastuse aluseks on uurimus ärevushäirete ja depressiooni esinemisest ja ilmingutest Viljandi Gümnaasiumi õpilastel. Lavastuse teksti kirjutas kogutud lugude põhjal Triinu Kaup, kes on ka lavastaja. Kaasa teevad VG teatristuudio III aasta õpilased Leelo Kukk, Marian Vridolin, Liisi Välb, Rebecca Villem ja Andreas Päeva. Uurimistöö juhendaja on Silvia Soro.