Maakonna korvpallivõistlused tüdrukutele 06. detsember web

4. detsembril käis meie kooli tüdrukute võistkond Abjas maakonna korvpallivõistlustel. Sel aastal toimus see esimest korda nii, et võistkonnas mängisid 6.-12. klassi tüdrukud. Seetõttu oli ka võistkondi osalemas tavalisest poole rohkem. Meie tüdrukud mängisid alagrupis väga hästi, võideti nii Heimtali kui ka Kolga-Jaani võistkonda. Poolfinaalis jäime paraku napilt alla Suure-Jaani võistkonnale.

3.- 4. koha mängust Kolga-Jaani kool loobus, seega saavutasime turniiril III koha Abja kooli ning Suure-Jaani kooli järel.

Võistkonnas mängisid: Anete Aas, Eeva Vitsut, Hanna Kristin Kivistik, Helin Toom, Karin Kõiv, Marye Kändma, Merili Jõeste, Rebeca Lotta Aasmäe, Jennifer Sikk.