ÖÖlaulupidu 27. august web

Armas Viljandi Gümnaasiumi pere!

ÖÖlaulupidu ootab teid kõiki juba esmaspäeval, 31. augustil kell 20.00 koolimaja taha ühisele laulmisele!
Taaskord kõlavad tuntud laulud armastatud Eesti artistidelt, eestlauljateks kooli solistid ja vilistlased.
Seoses viiruse ohu perioodiga on sel aastal sündmus ainult oma kooliperele ja nende kõige lähedasemale pereringile.

Lava ees näpuviskamist kahjuks sel aastal ei saa teha :( , aga kooslaulmise mõnu ületab kõik!

Kohtumiseni ÖÖlaulupeol!

Armas Viljandi Gümnaasiumi pere!

Kohtumiseni ÖÖlaulupeol!