Õpilasfirmade laat 10. veebruar web

Eesti Õpilasfirmade Laadal 9.02.2020 Rocca al Mare keskuses pälvis õpilasfirma HEatOn eripreemia, mille andis Stockholm Business School.

Majanduse ja ettevõtluse õppesuuna II aasta õpilaste osalemine Eesti Õpilasfirmade Laadal 9. veebruaril 2020 Rocca al Mare keskuses oli väga edukas. Kõikide osalenud firmade müügikäive oli hea ja loodetust suurem. Ettevalmistus laadaks oli põhjalik ja meeleolu rõõmus.

Õpilasfirma HeatOn - liikmed Kardo Karu, Kert Keres, Karl-Eduard Juhkamsoo ja Janeli Tüür pälvisid palju tähelepanu ja tunnustust. Nende tooteks on kuuma jooki soojana hoidev alus, mida saab ühendada vooluvõrku USB ühenduse abil. Nad pälvisid eripreemia, mille andis Stockholm Business School in Riia. Selleks oli eksluviisvvestluse kutse  ja 1000 euro väärtuses kursuseid firma liikmetele Mainori Kõrgkoolis kui tuleviku tegijatele.