Oluline

Seoses eriolukorraga koolis 14. märts web

Palume kõikidel õpilastel ja töötajatel ning nende pereliikmetel jälgida väga tähelepanelikult oma tervist lähema kahe nädala vältel! Palume tungivalt õpilastel ja töötajatel lähema kahe nädala jooksul olla kodus, et vältida võimalikku viiruse levikut. See on ülioluline!


Viljandi Gümnaasium on katkestanud koolimajas toimuva õppetöö alates 12. märtsist 6. tunnist seoses COVID-19 viirusjuhtumiga meie koolis.

Koolimaja jääb suletuks riikliku eriolukorra raames ja õppetöö toimub mittestatsionaarselt.

 

Palume kõikidel õpilastel ja töötajatel ning nende pereliikmetel jälgida väga tähelepanelikult oma tervist lähema kahe nädala vältel!

Palume tungivalt õpilastel ja töötajatel lähema kahe nädala jooksul olla kodus, et vältida võimalikku viiruse levikut. See on ülioluline!

 

Vastavalt infole Terviseametist on teada, et COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viirus võib põhjustada köha, palavikku ja hingamisraskuseid. Viirus levib peamiselt lähedasel kontaktil nakkuskahtlase inimesega, kellel on nakkusele iseloomulikud sümptomid, eelkõige köha.

 

Juhul, kui teil esineb gripile sarnaseid sümptomeid tuleks lähtuda terviseameti juhendist ja võtta ühendust perearstiga, või helistada perearsti nõuandetelefonile 1220 või +372 634 6630 kirjeldada sümptomeid ja öelda, et olete kokku puutunud koroona nakkusohu kohaga.  

 

Täpsemat infot koroonaviiruse kohta saab lugeda lehelt: https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus 

Kui vajate abi, milles kool saab nõuandjaks või toeks olla võtke julgelt ühendust. Kontaktid leiate kooli kodulehelt. 

 

Rahulikku ja mõistlikku meelt soovides 

 

Kooli juhtkond

Viljandi Gümnaasium on katkestanud koolimajas toimuva õppetöö alates 12. märtsist 6. tunnist seoses COVID-19 viirusjuhtumiga meie koolis.

Koolimaja jääb suletuks riikliku eriolukorra raames ja õppetöö toimub mittestatsionaarselt.

 

Palume kõikidel õpilastel ja töötajatel ning nende pereliikmetel jälgida väga tähelepanelikult oma tervist lähema kahe nädala vältel!

Palume tungivalt õpilastel ja töötajatel lähema kahe nädala jooksul olla kodus, et vältida võimalikku viiruse levikut. See on ülioluline!

 

Vastavalt infole Terviseametist on teada, et COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viirus võib põhjustada köha, palavikku ja hingamisraskuseid. Viirus levib peamiselt lähedasel kontaktil nakkuskahtlase inimesega, kellel on nakkusele iseloomulikud sümptomid, eelkõige köha.

 


Juhul, kui teil esineb gripile sarnaseid sümptomeid tuleks lähtuda terviseameti juhendist ja võtta ühendust perearstiga, või helistada perearsti nõuandetelefonile 1220 või +372 634 6630 kirjeldada sümptomeid ja öelda, et olete kokku puutunud koroona nakkusohu kohaga.  

 

Täpsemat infot koroonaviiruse kohta saab lugeda lehelt: https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus 

Kui vajate abi, milles kool saab nõuandjaks või toeks olla võtke julgelt ühendust. Kontaktid leiate kooli kodulehelt. 

 

Rahulikku ja mõistlikku meelt soovides 

 

Kooli juhtkond