Tantsijate kontsert Sakala keskuses

Loomise kuupäev 15.05.2024
Reedel, 17. mail on Sakala keskuses Viljandi Gümnaasiumi tantsijate aastat kokkuvõttev kontsert "Kirisabalind".

Kust on tulnud nimi Hebe kuulutusele?
Meie tantsurühmad koonduvad ühise nime Hebe alla. Hebe alustas Jakobsoni Gümnaasiumis 26 aastat tagasi. Viljandi Gümnaasiumis jätkasime selle nimega, võibolla pole see küll alati kirjas olnud. Oleme palju välisriikides tantsufestivalidel käinud ja selle nimega meid teatakse väljaspool Eestit.

Kontsert on kaheosaline. Esimeses osas näete rahvatantsust erinevaid tantse, mis on loodud kooli erinevatele sündmustele - aastalõpupeole ja Sinatra-õhtule.
Teises osas on kavas rahvatantsud. On tavaks saanud, et sel kontserdil täname ka meiega tantsinud abituriente, kellel on meiega viimased ühised esinemised.

Ootame kontserdile sõpru, klassikaaslasi, õpetajaid ja muidugi tantsijate vanemaid.

Kontserdi alguses järjekorras seismise vältimiseks on pääsmed 2.-/ 4.-  eelmüügis kooli administraatori juures alates teisipäevast, 14. maist.

Kohtumiseni Sakala keskuses
Viimati muudetud 15.05.2024.