Viljandimaa mõjukate tipp 28. jaanuar web

Tänane ajaleht Sakala on pingeritta seadnud Viljandi mõjukaimad isikud 2020.a. Rõõmuga tõdeme, et Viljandi Gümnaasium on seal hästi nähtav (ja seetõttu ka mõjukas), kuna meie mõlemad direktorid on seal kirjas.

Ülle Matsini kohta on kirjutatud nii:

"15.-16. (7.–9.) Ülle Matsin, 9 häält,
Kui varem sai öelda, et Ülle Matsin on Viljandi gümnaasiumiga nii tugevalt seotud, et raske on seda kooli ilma temata ette kujutada, siis nüüd pole enam vaja fantaasiat rakendada. Matsin jättis viljaka ja Viljandile ääretult kasuliku eluperioodi gümnaasiumi direktorina seljataha, andis ohjad Juhan-Mart Salumäele ning läks oma tohutut kogemuspagasit teistegagi jagama, asudes koordineerima haridusministeeriumi riigigümnaasiumide loomise projekti. Eks just selle tõttu on mõnevõrra tema koht selles tabelis langenud. Viljandiga on ta aga endiselt tihedasti seotud ja seda näitab ka tema edetabelisse jõudmine."

Ja Juhan-Mart Salumäe kohta:
"20.-25. (–) Juhan-Mart Salumäe, 6 häält,
Juhan-Mart Salumäe on Viljandi linnavolikogu sotsiaaldemokraatide saadikurühma juht, Viljandi gümnaasiumi õpetaja ja nüüd ka direktori kohusetäitja ning algatanud hulga kogukondlikke ettevõtmisi nagu näiteks Velokulg ja gümnasistide nädal. Ülle Matsini teade sellest, et ta ei jätka Viljandi gümnaasiumi direktorina, tuli küll ootamatult, ohjade andmine aktiivsele Salumäele aga mitte eriti. Kas Salumäe saab ka ametlikult direktoriks, seda näitab aeg ning selle küsimuse vastus kajastub ilmselt juba järgmise aasta mõjukate edetabelis."

Ülle Matsini kohta on kirjutatud nii:

"15.-16. (7.–9.) Ülle Matsin, 9 häält,

Ja Juhan-Mart Salumäe kohta:
"20.-25. (–) Juhan-Mart Salumäe, 6 häält,