Vastuvõtt

Toetused õppijale

Riigigümnaasiumis õppivale õpilasele on ette nähtud kompensatsioon sõidu-, toitlustus- ja majutuskulude osas.

1. Sõidukulude kompenseerimine

Sõidukulu kompenseeritakse Viljandi Gümnaasiumi õpilastele, kelle alaline elukoht ei ole Viljandi linn või Viljandi maakond. Vaata täpsemalt sõidukulude hüvitamise kord

2. Koolitoidu hüvitis

Koolitoidu hüvitis Viljandi Gümnaasiumis on 1,60 eurot, mis katab koolilõuna maksumuse.

3. Elamispinna üürimisega kaasnevate kulude kompenseerimine

Kui õpilane üürib elamispinda või ühiselamukohta, kompenseeritakse vastavatest kuludest kuni 70 eurot. Vaata täpsemalt tingimusi majutuskulude hüvitamise kord.

Võimalik on taotleda õpilaskodu kohta Viljandi Kutseõppekeskuse õpilaskodus, palun pöörduda otse õpilaskodu juhi Eha Kallase poole järgmistel kontaktidel:

e-post -  opilaskodu@vikk.ee, telefon - 4351034.

1. Sõidukulude kompenseerimine

2. Koolitoidu hüvitis

3. Elamispinna üürimisega kaasnevate kulude kompenseerimine

e-post -  opilaskodu@vikk.ee, telefon - 4351034.