Tublid lauljad "Solistica" konkursil 29. jaanuar web

Palju õnne kogu Viljandi Gümnaasiumi pere poolt meie kooli õpilastele, Marcella Emilie Soonikule, Karl-Vahur Vingisaarele, Merilii Lõsjukile ja Sandra Plakile!

26.–28. jaanuarini Kuressaares peetud 12. noorte lauljate võistluselt "Solistica" tõi grand prix' Viljandisse muusikastuudio Cantabile laulja Marcella Emilie Soonik, keda juhendab Hedi-Kai Pai. Lisaks grand prix`le pälvis Soonik parima džässi esitaja eripreemia, olles oma vanuserühma (X–XII klass) võitja.

4. koha pälvis meie õpilane Karl-Vahur Vingisaar,  juhendaja Maarika Reimand. Palju õnne!

Lisaks tegid samal konkursil suurepärase ja omanäolise etteaste meie õpilased Merilii Lõsjuk ja Sandra Plakk, mõlema juhendajad Viljandi Gümnaasiumi õpetajad Aare Külama, Teet Kaur.

Täpsemalt saab lugeda siit.

Täpsemalt saab lugeda siit.